Tus Noticias de La Ribera

Nou equip directiu de la Escola de la SM ALZIRA

El passat dijous, día 1 de setembre, la Junta Directiva de la SMA va presentar el nou Equip Directiu de l'Escola i Centre Professional de Música de la SMA per al pròxim curs 2021-2022.

El nou Director de l'Escola és un professor del claustre de la SMA José Grau Benedito, que compta amb un ampli currículum per a poder fer front a esta tasca. A ell li acompanyarà com a Cap d'Estudis Rosana Martínez Onrubia, professora de música i titulada superior de flauta.

Es va comunicar per email als pares i mares de l'alumnat de l'Escola i Centre Professional de Música de la SMA la nova dirección del Centre.

La Junta Directiva de la SMA fa costat a la nova Direcció i el seu projecte educatiu que va començar eixe mateix dia. Desitgem que este canvi servisca perquè la nostra escola i Centre Professional continue oferint a l'alumnat la millor educació musical possible, ja que som referent en professionals que porten el nom d'esta Escola per tot arreu. Per això volem agrair a l'anterior Direcció, formada per David González, Alberto Sánchez i Sergio Romero la seua labor durant els últims anys, així com a tots els anteriors Equips Directius que han dirigit la nostra Escola des de la seua creació.

LA JUNTA DIRECTIVA

 

Noticias #Cultura #Alzira

La Ribera

TNR

CONTACTA

Esta dirección de correo electrónico está protegida contra spambots. Usted necesita tener Javascript activado para poder verla.

Esta dirección de correo electrónico está protegida contra spambots. Usted necesita tener Javascript activado para poder verla.

Esta dirección de correo electrónico está protegida contra spambots. Usted necesita tener Javascript activado para poder verla.

 

 

Esta dirección de correo electrónico está protegida contra spambots. Usted necesita tener Javascript activado para poder verla.

 

Copyright © 2012 TUS NOTICIAS DE LA RIBERA